Vedat Muriç Altın Değerinde Bir Oyuncumuz

Ä°lgili resim

Kulüpler Birliği toplantısında gerçekleşen transferlere yönelik önemli açıklamalara değinen Çaykur Rizespor Başkanı olan Hasan Kartal, “Sayın Ali Koç şakayla karışık Vedat Muriç için konuştu. -En iyi bize uyar- dedi. -İstiyorsan al- dedim ama -Şu rakamı veririm, bu rakamı veririm- demedi. Bizim kulüplere olan mesafemiz eşit şekilde. Biz en iyi teklifi verene, Vedat Muriç’i yollayacağız. Ayrıca onu da üzmek istemiyoruz. Daha 24 yaşında ve kendisini gösterebileceği bir yere gitmesini istiyoruz. Hayırlısı neyse, o olsun.” ifadelerine yer verdi.

Vedat Muriç

Vedat Muriç hakkında ise Hasan Kartal; Galatasaray, Fenerbahçe, Başakşehir, Toulouse ve bir takımdan daha teklif var, adını bilmiyorum. Bizim duyumlarımız 3 milyon Euro civarında ama bu rakama, bizde kalmasında daha hayır var. En çok rakamı verene satarız ama belli bir rakamın altına düşmek istemiyoruz. Vedat Muriç şu an tüm takımlara eşit mesafede.” dedi.

Hasan Kartal ile ilgili görsel sonucu

Vedat Muriç’ in önemli bir oyuncu olduğunun altını çizen Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır; “Kimse Vedat Muriç’i spor kamuoyunda transfer söylentileri üzerinden itibarsızlaştırmaya çalışmasın. Vedat Muriç, altın değerinde bir oyuncumuz.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme: 19 Haziran 2019 — 17:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hepsibahis © 2018