Kombine Devir Sınırı İptal Edildi!

Sarı Lacivertli kulüpte, 2019 ve 2020 dönemi içerisinde kombine devir hakkı olanı, gelen yoğun istekler sonucu kaldırdığını aktardı.

Fenerbahçe’li kulüpten gelen ifadelere göre, taraftarların yoğun istekleri doğrultusu kombine devirler için değerlendirme altında olduğunu aktararak; “Kulübümüze sezon boyunca karaborsa bilet satışı ile ilgili binlerce şikayet ulaşmış olup bu konuyla yeni sezonda daha aktif mücadele edilmesi yönünde görüşler bildirilmiştir. Uygulamaya konulan kombine devri kısıtlaması kuralı diğer kulüplerde yürürlükte olan şekliyle karaborsa ile mücadele etme kapsamında alınmıştır. Ancak tarafımıza ulaşan yoğun talep ve ricalar üzerine bu kuraldan 2019 – 2020 sezonu için vazgeçilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Önceki sezonda kombine kartlarda olan zam hakkında olan açıklamada, “Öncelikle belirtmek isteriz ki zam oranlarının belirlenmesi konusunda yönetim kurulumuz gerekli tüm çalışmaları titizlikle yaparken tüm belirleyici unsurları en ince ayrıntısına kadar düşünmüştür. Bu doğrultuda yeni kombine fiyatlarının açıklanmasında kulübümüzün içerisinde bulunduğu mali darboğaz, enflasyon oranları, dövizdeki yüksek kur artışları etkileyici unsur olmuştur. Belirlenen zam oranının değerlendirilmesinde özellikle ülkemizdeki enflasyon oranı ve kulübümüz ödemelerinin döviz üzerinden olduğu gerçeğinin de göz önüne alınması gerektiğini ifade etmek isteriz.” şeklinde ifadelere yer verildi.

Güncelleme: 20 Haziran 2019 — 16:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hepsibahis © 2018