Hasan Kartal’ın Vedat Muric Hakkındaki Yorumları

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı olan Hasan Kartal basın medyasına önemli ifadelerde bulundu. Kalıp kalmayacağına dair yorumlarda bulundu. Sözlerinde; “Muric’in çok talibi var ama hocamız da kalmasını istiyor. Çok ahlaklı ve düzgün bir oyuncu. Kendisinin ne düşündüğünü bilmiyorum. Bize de Türk kulüplerinden resmi bir teklif gelmiş değil. Sadece Fransa’nın Toulouse takımından bir teklif geldi. Onun için neticeyi tam göremiyorum. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin bir girişimi var ama tam böyle masaya oturup, pazarlık aşamasına gelip, hani –Buradan döndük, buradan dönmedik.- diyecek şeyim yok.” şeklinde konuştu.

Hasan Kartal

Vedat Muric‘ e dair olumlu yönde konuşan “Başarılı olmak için uğraşan bir oyuncu. Mücadeleci biri. Bana göre her yerde başarılı olur. Kulüp yönetiminde ve teknik kadroda bir sıkıntı olursa o çocuk başarılı olamayabilir.” diye konuştu.

Vedat Muric

Yeni sezonda İsmail Kartal yoğun tempoda çalıştığına dair konuşan Hasan Kartal; “Şimdi yeni bir hocamız var. Mevcut ve kiralık olan oyuncularla hocamız görüşmelere başladı. İsmail Kartal zaten Rizeli. Şimdi normal bir takımda çalışmasıyla Rize’de çalışmasının daha farklı olacağından son derece eminim. Rize’nin çocuğu neticede. Hem taraftar olsun hem halk olsun hepimizde anında bir kabullenme oldu. Rize yeni sezona Kartal ile çok güzel devam edecek diye düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Güncelleme: 1 Haziran 2019 — 15:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hepsibahis © 2018