”Gün Birlik Günüdür”

Eskişehir Kulübünün Genel Kurulu, gerekli sayı çıkmayınca erteleme gerçekleştirdi. Kulüp Başkanlığını gerçekleştiren Halil Ünal da şöyle dedi; “Eskişehirspor için güç birlikteliği sağlanmalıdır. Gün birlik günüdür” dedi.

Eskişehirspor

Kentte yaşanan talihsiz olaylar ve kavgaların Eskişehirspor’ a büyük derecede zararlı olduğunu aktaran Halil Ünal; “Eskişehirspor için güç birlikteliği sağlanmalıdır. Gün birlik günüdür.” dedi.

Oyuncuları satmak istemediklerini anlatan Ünal, bu gibi düşüncelerinin de olmadığını anlattı; “Bugün altyapıdan yetişip, A takım kadrosunda yer bulan bütün futbolcuları transfer etmek istiyorlar. Türkiye’nin en önemli futbol kulüplerinden birisi mevcut kadromuzdan 5 futbolcu istiyor. Bizim oyuncu satmak gibi bir düşüncemiz yok. Küllerinden yeniden doğabilen bir camiayız. Ligde 16 puan topladık. Bugün Fenerbahçe’nin 16 puanı var. Eskişehirspor’un kadrosundaki çocuklar asgari ücretle oynuyor. Eskişehirspor camiası ve takımı yaşamalıdır. Yaşaması için de layık olduğu yer Süper Ligdir. Transfer yasağı kaldırılmalıdır. İmza vermeyenlerin yüzde 85’inin muvafakatnamesini aldım. İmza verenlere teşekkür ediyorum. Yüzde 15 toplanacak imza var. Ufak tefek sorunlar var. İnşallah onları da alacağız.” dedi.

Güncelleme: 29 Aralık 2018 — 17:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hepsibahis © 2018