Fikret Orman ile Nihat Özdemir Toplantı Sonrası Konuştu!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olan Nihat Özdemir, Siyah Beyazlı takım başkanı olan Fikret Orman ile beraberinde olan toplantının hemen ardından önemli ifadelere yer verdi.

Fikret Orman

Fikret Orman

İlk toplantılarının olduğunu açıklayan Nihat Özdemir toplantı bittikten hemen sonra, “İlk toplantımızı gerçekleştirdik. Türk futbolunda birçok sorun var, bugün bu sorunları çözmek için çalışmaya başladık. Bu çalışmalarımız devam edecektir. İnşallah Türk futbolunun marka değerini artırmaktan başlamak üzere bütün soruları masaya yatırdık ve çeşitli komisyonlar kurmak üzere yolumuza devam edeceğiz. İnşallah her toplantı sonrasında ne gibi neticeler aldığımızı kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Nihat Özdemir

Nihat Özdemir

Camia içerisinde birçok işin olduğunu açıklayan Fikret Orman bu ve bunun gibi meselelerin sadece bir toplantıdan ibaret olmadığına değinirken sözlerine şu şekilde devam etti; “Türk futbolunda yapılması gereken çok işler var, bunlar bir toplantıyla dile getirilecek şeyler değil. Biz şimdilik başlangıç yaptık. Oluşturulacak komisyonlarla el atmamız gerekiyor ve bu konuda mutabakata vardık. Nihat bey, hem Fenerbahçe hem de TFF’de yaptığı görevlerden dolayı iki tarafa da çok yakın. Bizim işimiz meseleleri çözmek. Türk futbolunu güzelleştirmek işimizin bir parçası. Komisyonlar kurulacak ve hızlıca çalışmaya başlayacağız. Yayıncı kuruluşla bir anlaşmamız var. Biz bir komisyon kurduk. Hem bizim, hem de beIN Sports’un menfaatleri için karşılıklı görüşeceğiz. İyi niyetle ve azimle bunları çözeceğiz. Bu demek değildir onların tüm taleplerine -Evet- diyeceğiz” dedi.

Güncelleme: 19 Haziran 2019 — 17:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hepsibahis © 2018